Fotbalový klub založen 1926

Václav Bryndza

FK ČECHIE VYKÁŇ o.s.
Vykáň 42
289 15 p. Kounice
+420 603 448 683
vasek@vieni.cz

PŘÍPRAVKA STARŠÍ

Odvedta s Ostrou

06.04.2016 09:17
V pondělí jsme hráli další mistrovské utkání - se stejným soupeřem, tentokrát alevenku v Ostré. Protivník měl některé nové tváře v sestavě a udělil námlekci v produktivitě, bojovnosti a jednoduchosti.  Do utkání vlétl anež se naši chlapci rozkoukali, prohrávali 2:0. Zatímco do čeho...
Ve středu 30.3. jsme se utkali s tradičním soupeřem-Českým Brodem.  Jednalo se opřípravu na nadcházejcí mistrovská utkání. Soupeř ukázal svou kvalitu a řadu nacvičných akcí, naši borci zase dominovali větší touhou po vítězství. Vyrovnaný průběh hry byl po celý zápas, krátce po přestávce...

AKTUÁLNÍ PROGRAM

17.01.2016 14:11
  Aktuální program STARŠÍ PŘÍPRAVKY naleznete zde.  
Starší přípravka hraje soutěž OP přípravka starší sk A Nymburská, rozpis této soutěže naleznete zde, aktuální tabulku zde. Náš první zápas soutěže startuje v pondělí 14.9.2015 v 17:00hod na hřišti v Sadské.

Diskusní téma: PŘÍPRAVKA STARŠÍ

přátelák s Českým Brodem

MJ 14.11.2015
Starší přípravka v týdnu přátelsky na umělce v Kounicích změřila přátelsky své síly se stejně starými hráči Českého Brodu. I když tomu výsledek nenapovídá (3:2), hrálo se v naší režii a gólů mohlo být více. V příštím týdnu nás čeká netradičně ve čtvrtek od 17. hodin další přátelák na umělce v Kounicích s Viktorkou Žižkov. Doufejmě, že se bude herně dařit jako proti Brodu.

Finále podzimu

Fanklub Vykáně 31.10.2015
Po středečním turnaji v Kochánkách, kde jsme skončili v polovině tabulky jsme dnes zaznamenali výsledkové, ale hlavně herní zlepšení. Finálový turnaj nejlepších týmů obou nymburských skupin jsme zahájili jasnou výhrou nad domácími Poděbrady a pak jsme poráželi jednoho soupeře za druhým. V posledním utkání i pro nás dosud nepřemožitelného Straky. Obsadili jsme první místo a hráli finále s druhým, což byli opět Straky. Bohužel se nám utkání nepovedlo, jen škoda, že to bylo právě to finálové. Ale celkově 2. místo v okresním přeboru je určitě pro naše nově složené mužstvo úspěchem a příslibem do budoucna.

Výhra straší přípravky v Ostré a mladších žáků nad Sadskou

Míra Bosák 19.09.2015
V pátek starší přípravka v krásném sportovném areálu v Ostré podala mnohem lepší výkon, než v minulém kole v Sadské. Předvedená hra byla plná hezkých kombinačních akcí, branek a o výsledku bylo rozhodnuto už do poločasu. Pokud budou hoši hrát takto, máme se na co těšit.
V sobotu mladší žáci přivítali poprvé doma loňské šampiony ze Sadské. Utkání domácí zvládli na jedničku, soupeře téměř k ničemu nepustili, hezká akce střídala druhou. Fotbalu nechybělo nic, padlo hodně branek, viděli jsme pěkné výkony a nasazení od začátku do konce. Hoši děkujem!

Straky B-Čechie Vykáň 2:5

Martin Jura 14.09.2015
K prvnímu utkání soutěže ml.žáků hrané systémem 7+1 jsme přijeli do Strak. Naše omlazené mužstvo se sebevědomých domácí nezaleklo a hned od začátku začalo aktivně. Do poločasu jsme dali 3 branky. Mohlo jich být více, soupeře ale držel výborný brankář a když už byl překonán, tak zvonila několikrát branková konstrukce. Domácí sice utkání zdramatizovali snížením, ale s chutí hrající naši kluci ještě zabojovali a zaslouženě zvítězili. Je třeba pochválit všechny za bojovnost, fotbalovost a pěkné kombinační i individiální výkony. Na začátek sezóny hodně slušný výkon. Jen škoda vypjaté atmosféry způsobené až příliš jednostranně řízeným utkáním a zranění Tomáše Turka.

přátelské utkání

Vašek Bryndza 25.08.2015
Ve čtvrtek 27.8. sehrajeme od 17:15 hodin přátelské utkání s Českým Brodem.