Fotbalový klub založen 1926

Václav Bryndza

FK ČECHIE VYKÁŇ o.s.
Vykáň 42
289 15 p. Kounice
+420 603 448 683
vasek@vieni.cz

FK ČECHIE VYKAŇ - TJ LIBLICE 6:1 (poločas 4:0)

17.08.2013 22:26

Sestava Čechie: Kosmák - Beneš, Fülöp, Stejskal, Kramář - Kočí, Bellada, Šplíchal, Kopecký - Dlouhý, Maxhuni

Střídali: Bylina, Leggeri, Olmr, Vignozzi

Branky: 3 x Vignozzi, Maxhuni, Kopecký, Bellada3

Komentář Nymburský deník:

Vykáň opět pálila ostrými, odnesl to další nováček I.B třídy, tým Liblic

Vykáň – Také v dalším přípravném zápase před první sezonou v nejnižší krajské soutěži fotbalisté Čechie Vykáň zvítězili a opět to bylo se střeleckou parádou. Soupeři z Liblic nasázeli šest gólů, hattrickem se blýskl Vignozzi. Liblice je stejně jako Vykáň nováčkem I.B třídy.

VYKÁŇ – LIBLICE 6:1

„Sehráli jsme opravdu kvalitní utkání, dali jsme opět spoustu branek a po poločase bylo rozhodnuto. První poločas byl z naší strany hodně dobrý, ten druhý už se hrál spíše v tréninkovém tempu," popsal průběh mače manažer Vykáně Václav Bryndza.

Vykáni se velice podařila příprava, když ani jednou nenašla přemožitele. „S přípravou jsme velice spokojeni, dávali jsme hodně gólů, tak doufáme, že nám střelecká forma vydrží. Už se těšíme na soutěž," pronesl Bryndza.

Pro Vykáň to ale nebyla generálka. Ta mužstvo teprve čeká. Poslední přátelské utkání před mistrovskými boji Vykáň sehraje dnes na hřišti účastníka I.A třídy Radimi od 18 hodin.

Branky Vykáně:  Vignozzi 3, Maxhuni, Kopecký, Bellada. Poločas: 4:0.
Vykáň: Kosmák – Beneš, Fülöp, Stejskal, Kramář – Kočí, Bellada, Šplíchal, Kopecký – Dlouhý, Maxhuni, střídali Bylina, Leggeri, Olmr, Vignozzi.