Ve středu 5.11.2014 odpovídal na 7 otázek deníku Sport kapitán Čechie Martin Dlouhý - podívat se můžete  zde

—————

30.10.2014 09:00

Napsali o nás

Vážení a milí fanoušci, sledujte sekci Napsali o nás - pravidelně ji aktualizujeme a doplňujeme články, které vyšly o klubu, zápasech, našich fotbalistech a jejich výkonech.

—————

27.09.2014 19:00

FK Čechie Vykáň - FC Velim 1:1 (poločas 1:1)

Konečná domácí remíza po našich několika šancích a dobrých zákrocích gólmanů na obou stranách, naši branku vstřelil David Šplíchal. Sestava: Kosmák – Beneš, Fülöp, Lukáš, Stejskal – Kočí, Jarolím, Šplíchal, Šedivý (65. Kavka) – Maxhuni, Dlouhý

—————

14.09.2014 09:46

FK ČECHIE VYKÁŇ - FC HORKY NAD JIZEROU 1:1

Sestava: Kosmák – Fülöp, Lukáš, Stejskal, Beneš – Jarolím, Šplíchal, Kočí, Šedivý – Dlouhý, Maxhuni Branka: 44´ Maxhuni

—————

07.09.2014 21:00

FK Čáslav B – FK Čechie Vykáň 0:5 (poločas 0:4)

V prvním poločase se nám dařila kombinace, hra měla spád a bylo k vidění několik pohledných akcí. V druhé puli byl obraz hry podobný, soupeř se více zatáhl, my jsme drželi balon, kombinovali na půlce soupeře. Sestava: Kosmák – Fülöp, Lukáš, Stejskal (61. Kramář), Beneš – Jarolím, Šplíchal, Kočí,...

—————

04.09.2014 00:00

1. kolo AGRO CS - pohár SKFS

FK BRANDÝS NAD LABEM - FK ČECHIE VYKÁŇ 5:0 (3:0)   Velký výprask jsme dostali v Brandýse nad Labem. Sestava Čechie: Coizza - Jakubec (46. Šedivý), Lukáš, Kramář, Beneš, Jon, Leggeri, Šplíchal (35.Fülöp), Stejskal, Dlouhý, Pařízek

—————

31.08.2014 09:48

FK ČECHIE VYKÁŇ - FK KAVALIER SÁZAVA 3:2 (poločas 2:1)

Cenné vítězství nad velmi kvalitním soupeřem se zrodilo v posledních minutách utkání. Sestava Čechie: Kosmák - Jakubec, Fülöp, Lukáš - Beneš, Kočí, Stejskal, Šplíchal, Šedivý - Dlouhý (82. Pařízek), Maxhuni (82. Jon). Branky: Šplíchal, Dlouhý, Beneš

—————

24.08.2014 00:00

FK Dlouhá Lhota - FK Čechie Vykáň 3:1

V mistrovském utkání v Dlouhé Lhotě proti sobě nastoupili bratři Petr a Pavel Lukášovi, kteří si tento souboj v minulosti několikrát vyzkoušeli i v 1. lize. Bohužel pro nás měl po utkání více důvodů k radosti mladší Petr, který se v utkání i střelecky prosadil a FK Dlouhá Lhota...

—————

20.08.2014 22:02

Trénink pod vedením Pavla Medynského

Máme tu čest, že naše tréninky vede profesionální trenér Pavel Medynský. Tréninky pod jeho vedením jsou super.....video ZDE.