Přátelské utkání s Čechií Tuklaty

21.03.2016 13:40

S cílem připravit se na nadcházející zápasy na trávě jsme sehráli přátelské utkání s družstvem Čechie Tuklaty. Naši kluci si chvíli zvykali na jiný terén a větší hrací plochu, ale byli první, kdo otevřel skóre. Poločas nakonec skončil 2:2. Na začátku druhé půle jsme vstřelili dva góly a dlouho to vypadalo, že tak i utkání skončí. Soupeři se ale nakonec v úplném závěru podařilo srovnat na konečných 4:4. Pozitivem byly hezké akce našich borců i to, že si zahráli všichni. Škoda jen řady nepřesností a
minel ovlivněných terénem a únavou v závěrech poločasů, které nás nakonec stály vítězství. V kabinách se chyby samozřejmě rozebíraly, ale celkově byl ze zápasu dobrý dojem a tak kluci sklidili od trenérů pochvalná slova.