Rozlosování podzim 2011

08.09.2009 21:04

 

1. kolo 28.08.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0101 Všejany Litol B 27.08. 17:00 SO  
 
A2A0102 Třebestovice Kounice A 27.08. 17:00 SO  
 
A2A0103 Straky A Kovanice 27.08. 17:00 SO  
 
A2A0104 Milovice B Vykáň 27.08. 17:00 SO  
 
A2A0105 Stratov Předhradí 27.08. 17:00 SO  
 
A2A0106 Ostrá B Hradišťko A 28.08. 10:15 NE  
 
A2A0107 Bříství Lipník 28.08. 17:00 NE  
 


 

 

2. kolo 04.09.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0201 Litol B Lipník 04.09. 17:00 NE  
 
A2A0202 Hradišťko A Bříství 03.09. 17:00 SO  
 
A2A0203 Předhradí Ostrá B 04.09. 17:00 NE  
 
A2A0204 Vykáň Stratov 03.09. 10:15 SO Vyšehořovice
 
A2A0205 Kovanice Milovice B 03.09. 17:00 SO  
 
A2A0206 Kounice A Straky A 04.09. 17:00 NE  
 
A2A0207 Všejany Třebestovice 03.09. 17:00 SO  
 


 

 

3. kolo 11.09.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0301 Třebestovice Litol B 10.09. 17:00 SO  
 
A2A0302 Straky A Všejany 10.09. 17:00 SO  
 
A2A0303 Milovice B Kounice A 10.09. 17:00 SO  
 
A2A0304 Stratov Kovanice 10.09. 17:00 SO  
 
A2A0305 Ostrá B Vykáň 11.09. 10:15 NE  
 
A2A0306 Bříství Předhradí 11.09. 17:00 NE  
 
A2A0307 Lipník Hradišťko A 10.09. 17:00 SO  
 


 

 

4. kolo 18.09.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0401 Litol B Hradišťko A 18.09. 16:30 NE  
 
A2A0402 Předhradí Lipník 18.09. 16:30 NE  
 
A2A0403 Vykáň Bříství 17.09. 10:15 SO Vyšehořovice
 
A2A0404 Kovanice Ostrá B 17.09. 16:30 SO  
 
A2A0405 Kounice A Stratov 18.09. 16:30 NE  
 
A2A0406 Všejany Milovice B 17.09. 16:30 SO  
 
A2A0407 Třebestovice Straky A 17.09. 16:30 SO  
 


 

 

5. kolo 25.09.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0501 Straky A Litol B 24.09. 16:30 SO  
 
A2A0502 Milovice B Třebestovice 24.09. 16:30 SO  
 
A2A0503 Stratov Všejany 24.09. 16:30 SO  
 
A2A0504 Ostrá B Kounice A 25.09. 10:15 NE  
 
A2A0505 Bříství Kovanice 25.09. 16:30 NE  
 
A2A0506 Lipník Vykáň 24.09. 16:30 SO  
 
A2A0507 Hradišťko A Předhradí 24.09. 16:30 SO  
 


 

 

6. kolo 02.10.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0601 Litol B Předhradí 02.10. 16:00 NE  
 
A2A0602 Vykáň Hradišťko A 01.10. 10:15 SO Vyšehořovice
 
A2A0603 Kovanice Lipník 01.10. 16:00 SO  
 
A2A0604 Kounice A Bříství 02.10. 16:00 NE  
 
A2A0605 Všejany Ostrá B 01.10. 16:00 SO  
 
A2A0606 Třebestovice Stratov 01.10. 16:00 SO  
 
A2A0607 Straky A Milovice B 01.10. 16:00 SO  
 


 

 

7. kolo 09.10.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0701 Milovice B Litol B 08.10. 16:00 SO  
 
A2A0702 Stratov Straky A 08.10. 16:00 SO  
 
A2A0703 Ostrá B Třebestovice 09.10. 10:15 NE  
 
A2A0704 Bříství Všejany 09.10. 16:00 NE  
 
A2A0705 Lipník Kounice A 08.10. 16:00 SO  
 
A2A0706 Hradišťko A Kovanice 08.10. 16:00 SO  
 
A2A0707 Předhradí Vykáň 09.10. 16:00 NE  
 


 

 

8. kolo 16.10.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0801 Litol B Vykáň 16.10. 15:30 NE  
 
A2A0802 Kovanice Předhradí 15.10. 15:30 SO  
 
A2A0803 Kounice A Hradišťko A 16.10. 15:30 NE  
 
A2A0804 Všejany Lipník 15.10. 15:30 SO  
 
A2A0805 Třebestovice Bříství 15.10. 15:30 SO  
 
A2A0806 Straky A Ostrá B 15.10. 15:30 SO  
 
A2A0807 Milovice B Stratov 15.10. 15:30 SO  
 


 

 

9. kolo 23.10.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A0901 Stratov Litol B 22.10. 15:30 SO  
 
A2A0902 Ostrá B Milovice B 23.10. 10:15 NE  
 
A2A0903 Bříství Straky A 23.10. 15:30 NE  
 
A2A0904 Lipník Třebestovice 22.10. 15:30 SO  
 
A2A0905 Hradišťko A Všejany 22.10. 15:30 SO  
 
A2A0906 Předhradí Kounice A 23.10. 15:30 NE  
 
A2A0907 Vykáň Kovanice 22.10. 10:15 SO Vyšehořovice
 


 

 

10. kolo 30.10.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1001 Litol B Kovanice 30.10. 14:30 NE  
 
A2A1002 Kounice A Vykáň 30.10. 14:30 NE  
 
A2A1003 Všejany Předhradí 29.10. 14:30 SO  
 
A2A1004 Třebestovice Hradišťko A 29.10. 14:30 SO  
 
A2A1005 Straky A Lipník 29.10. 14:30 SO  
 
A2A1006 Milovice B Bříství 29.10. 14:30 SO  
 
A2A1007 Stratov Ostrá B 29.10. 14:30 SO  
 


 

 

11. kolo 06.11.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1101 Ostrá B Litol B 06.11. 10:15 NE  
 
A2A1102 Bříství Stratov 06.11. 14:00 NE  
 
A2A1103 Lipník Milovice B 05.11. 14:00 SO  
 
A2A1104 Hradišťko A Straky A 05.11. 14:00 SO  
 
A2A1105 Předhradí Třebestovice 06.11. 14:00 NE  
 
A2A1106 Vykáň Všejany 05.11. 10:15 SO Vyšehořovice
 
A2A1107 Kovanice Kounice A 05.11. 14:00 SO  
 


 

 

12. kolo 13.11.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1201 Litol B Kounice A 13.11. 14:00 NE  
 
A2A1202 Všejany Kovanice 12.11. 14:00 SO  
 
A2A1203 Třebestovice Vykáň 12.11. 14:00 SO  
 
A2A1204 Straky A Předhradí 12.11. 14:00 SO  
 
A2A1205 Milovice B Hradišťko A 12.11. 14:00 SO  
 
A2A1206 Stratov Lipník 12.11. 14:00 SO  
 
A2A1207 Ostrá B Bříství 13.11. 10:15 NE  
 


 

 

13. kolo 20.11.2011

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
A2A1301 Bříství Litol B 20.11. 13:30 NE  
 
A2A1302 Lipník Ostrá B 19.11. 13:30 SO  
 
A2A1303 Hradišťko A Stratov 19.11. 13:30 SO  
 
A2A1304 Předhradí Milovice B 20.11. 13:30 NE  
 
A2A1305 Vykáň Straky A 19.11. 10:15 SO Vyšehořovice
 
A2A1306 Kovanice Třebestovice 19.11. 13:30 SO  
 
A2A1307 Kounice A Všejany 20.11. 13:30 NE